Zaloguj się Nie pamiętasz hasła?

Narzędzia

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi marketingowych, które pozwolą Ci zarabiać w naszym programie partnerskim. Nie musisz być webmastrem ani programistą aby używać naszych narzędzi. Wystarczy skopiować i wkleić na swoją stronę baner, widżet lub link, który chcesz prezentować na swojej stronie.

BANERY ROTUJĄCE

Banery rotujące to pule reklamowe, które automatycznie aktualizują się na Twojej stronie. Dzięki nim nie musisz codziennie sprawdzać jakie aktualnie promocje są dostępne w naszych programach - banery z promocjami automatycznie wyświetlą się na Twojej stronie!

przykładowy baner

BANERY TEMATYCZNE

W celu jak najlepszego dopasowania banerów do użytkowników Twojej strony przygotowaliśmy szereg rozmaitych banerów. Znajdziesz tu między innymi kreacje z poszczególnymi kierunkami turystycznymi (np. Egipt, Turcja, Hiszpania, Francja, Włochy) oraz wycieczki dedykowane dla konkretnych grup odbiorów (np. dla singli, rodzin z dziećmi).

przykładowy baner

API

API to programistyczny interfejs, który umożliwia partnerom stworzenie niezwykle elastycznej reklamy produktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, partnerzy mają możliwość zamieszczenia na swojej stronie szczegółowo wybranych informacji, pochodzących z jednego z serwisów dostępnych w programie TravelLead.pl. Pobierz wzór umowy

Zakup współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Oś Priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne - zwiększanie innowacyjności gospodarki w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.
Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnego systemu klasy B2B wspomagającego współpracę pomiędzy Enovatis a partnerami działającymi w obszarze e-commerce
Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.02.00-22-135/13

Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej „Wakacje.pl”), która udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności.