Zaloguj się Nie pamiętasz hasła?

FAQ

 1. Co to jest Program Partnerski TravelLead.pl?

  TravelLead.pl to nowoczesna platforma umożliwiająca współpracę pomiędzy najbardziej popularnymi serwisami turystycznymi a osobami zainteresowanymi sprzedażą produktów turystycznych w Internecie.

 2. Jak to działa?

  Zarejestruj się w programie, pobierz narzędzia promocji z Panelu Partnera i umieść je na swojej stronie. Odtąd każdy przekierowany do nas użytkownik, który dokona zakupu wycieczki wygeneruje dla Ciebie zysk od sprzedaży.

 3. Ile mogę zarobić?

  Zarabiasz 4% od wartości sprzedanej wycieczki. Średnia wartość rezerwacji to 6000 zł. W programie możesz osiągnąć nieograniczone zyski. Sam decydujesz ile reklam umieszczasz i ile dzięki temu możesz zarobić. Najlepsi w naszym programie zarabiają 7 500 zł, 5 000 zł, 4 000 zł miesięcznie.

 4. Czy mogę zarabiać polecając program TravelLead.pl?

  Tak. Od każdej prowizji naliczonej na konto poleconego przez Ciebie Partnera otrzymasz prowizję w wysokości 4% od prowizji otrzymanej przez poleconego przez Ciebie Partnera.

 5. Kto może zostać Partnerem?

  Partnerem może zostać każdy, kto chce zacząć promować produkty turystyczne w internecie i na tym zarabiać. W szczególności nasz program skierowany jest do webmasterów, właścicieli serwisów www, specjalistów od marketingu w wyszukiwarkach, właścicieli list mailingowych, blogerów.

 6. Jakie produkty objęte są Programem Partnerskim?

  W Programie Partnerskim zarabiasz polecając zorganizowane wycieczki w Polsce i za granicą. W programie biorą udział najbardziej popularne portale turystyczne: Wakacje.pl, EasyGo.pl oraz Wypoczynek.pl.

 7. Czy muszę posiadać stronę internetową, aby przystąpić do Programu ?

  Nie, posiadanie strony internetowej nie jest konieczne.

 8. Jaka jest maksymalna liczba stron, którą można przyłączyć do Programu Partnerskiego?

  Nie ma ograniczenia co ilości stron, które są podłączone do Programu Partnerskiego z konta jednego Partnera. Podczas rejestracji podaj adres swojej domeny głównej, kolejne domeny będziesz mógł dodać w Panelu Partnera po założeniu konta.

 9. Gdzie można obejrzeć przykładowe formy reklamowe?

  Wszystkie narzędzia i dostępne formy reklamowe dostępne są po rejestracji i zalogowaniu do Panelu Partnera. Rodzaje udostępnianych narzędzi znajdziesz w zakładce Narzędzia.

 10. Czy osoba nieposiadająca działalności gospodarczej może przystąpić do Programu?

  W Programie Partnerskim może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która posiada stronę www. Działalność gospodarcza nie jest wymagana. Wystarczy, że złożysz odpowiednia oświadczenia. Wzór oświadczenia o nie prowadzeniu działalności gospodarczej oraz o niezarejestrowaniu jako płatnik VAT znajdziesz w swoim Panelu Partnera.

 11. W jaki sposób można przystąpić do Programu?

  Aby przystąpić do Programu Partnerskiego wystarczy się zarejestrować: rejestracja. Rejestracja przebiega całkowicie online. Na adres podany podczas rejestracji wysłany zostanie e-mail z linkiem aktywującym, w który należy kliknąć. Następnie należy zalogować się do Panelu Partnera i zacząć zarabiać.

 12. Jaki jest koszt przystąpienia do Programu Partnerskiego?

  Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy minimum formalności i możesz zacząć zarabiać.

 13. Czy dostanę PIT-a?

  Nie, ponieważ formą współpracy (Partner - Program Partnerski TravelLead.pl) jest najmem powierzchni reklamowej. Wystawiamy w Twoim imieniu faktury, na podstawie których otrzymujesz od nas wypłatę oraz powinieneś wypełnić PIT za rok ubiegły. Po szczegółowe informacje na temat rozliczeń PIT powinieneś się zwrócić do swojego Urzędu Skarbowego.

 14. Co to jest Panel Partnera?
  Jest to narzędzie, przygotowane dla Partnerów do zarządzania współpracą. Poprzez Panel możesz :
  • pobierać narzędzia reklamowe
  • sprawdzać statystyki
  • aktualizować swoje dane
  • zgłaszać wypłatę zgromadzonych środków.
 15. Skąd wiadomo, że dana osoba dokonała transakcji z polecenia?

  Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim Partner otrzymuje specjalny kod Partnera, dzięki któremu możliwe jest rejestrowanie sprzedaży z polecenia. Kod Partnera umieszczony jest automatycznie w udostępnianych narzędziach. Osoba polecona wchodzi na jedną z naszych stron uruchamiając link trackingowy i dokonuje transakcji. Prowizja z dokonanej sprzedaży przypisywana jest automatycznie do polecającego Partnera.

 16. Co w sytuacji jeśli użytkownik kliknie w reklamę, ale nie dokona rezerwacji podczas pierwszej wizyty?

  Użytkownik od momentu wizyty na naszej stronie ma 30 dni na dokonanie transakcji (cookies life time), aby Partner otrzymał prowizję od sprzedaży.

 17. Co się stanie, gdy przypisany Użytkownik przejdzie na jedną ze stron Reklamodawcy ze strony innego Partnera?

  W takiej sytuacji Użytkownik zostaje oznaczony identyfikatorem tego Partnera, którego stronę odwiedził jako ostatnią.

 18. W jaki sposób mogę sprawdzić status rezerwacji?

  W Panelu Partnera możesz śledzić status dokonanych za Twoim pośrednictwem rezerwacji. Dzięki temu wiesz na jakim etapie realizacji znajdują się wygenerowane przez Ciebie rezerwacje.

 19. Kiedy zostanie mi naliczona prowizja od sprzedaży?

  Prowizja od sprzedaży zostanie naliczona w momencie zapłaty przez klienta całości za wycieczkę, czyli najpóźniej 20 dni przed wylotem. Zarobki można sprawdzić w Panelu Partnera po zalogowaniu.

 20. Kiedy i w jaki sposób otrzymam zarobione przeze mnie pieniądze?

  Podsumowanie zgromadzonych środków realizowane jest zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca. Informację o wypłacie środków oraz prośbę o akceptację faktury jako dokumentu wypłaty środków otrzymasz e-mailem. Zgromadzone przez Ciebie środki prześlemy na Twoje konto najpóźniej w ciągu 30 dni od zaakceptowania przez Ciebie faktury.

 21. Jakie dokumenty muszę przesłać?
  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, przed pierwszym rozliczeniem, prześlij:
  • odpis z ewidencji działalności gospodarczej lub KRS,
  • decyzję o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej NIP,
  • odpis zaświadczenia o nadaniu numeru REGON,
  • potwierdzenie zarejestrowania Partnera jako podatnika podatku od towarów i usług (druk VAT-5) - w przypadku podatników VAT czynnych lub oświadczenie, że Partner nie jest zarejestrowanym podatnikiem VAT czynnym - w przypadku Partnerów zwolnionych z VAT.

  Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, przed pierwszym rozliczeniem, prześlij:
  • oświadczenie, że nie jesteś przedsiębiorcą w rozumieniu przepisów ustawy o swobodzie działalności gospodarczej,
  • potwierdzenie zarejestrowania Partnera jako podatnika podatku od towarów i usług - w przypadku podatników VAT czynnych lub oświadczenie, że Partner nie jest zarejestrowanym podatnikiem VAT czynnym - w przypadku Partnerów zwolnionych z VAT.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Przejdź do formularza kontaktu i zadaj nam pytanie.

Zakup współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Oś Priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne - zwiększanie innowacyjności gospodarki w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.
Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnego systemu klasy B2B wspomagającego współpracę pomiędzy Enovatis a partnerami działającymi w obszarze e-commerce
Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.02.00-22-135/13

Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej „Wakacje.pl”), która udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności.